Studio

Moim Marzeniem było stworzenie małego, kameralnego studia. A ponieważ marzenia są po to, aby je realizować, to ….

22 lutego 2020 roku otworzyłam swoje studio Jogi JogaLove. Zlokalizowane jest w zacisznej i słonecznej dzielnicy Słupska, przy Al. 3-go maja. To miejsce, które powstało z pasji i fascynacji jogą. Jest to niewielkim rozmiarem studio, ale wielkie duchem wszystkich, które je odwiedzają. 

W tym wspaniałym miejscu chcę przekazać Wam bogactwo tej formy i to co najlepsze ze świata jogi. Stworzyłam przestrzeń, żebyście mogli odetchnąć, odprężyć się i nabrać siły, w której zadbacie o Siebie, odzyskacie energię i osiągnięcie wewnętrzny spokój.

Studio JogaLove to kameralne studio, składa się z jednej Sali, szatni i toalety. Ogromnym komfortem dla naszych uczestników to zajęcia prowadzone w niewielkich grupach- maksymalnie 8 osobowych. W ten sposób nauczyciel może dostosować ćwiczenia do Was oraz Waszych indywidualnych potrzeb.

To co nas wyróżnia, to wymarzona przeze mnie i stworzona dla Was mała strefa relaksu, czyli dodatkowa chwila wytchnienia po każdych zajęciach. Przy dźwiękach delikatnej muzyki, w otoczeniu naturalnej roślinności, z relaksacyjnym klimatem świec oraz opływającym studio zapachem naturalnych olejków eterycznych zawsze znajdziemy czas na pyszną herbatę, zdrową przekąskę i pogaduchy.

Inspiracją do powstania studia jest natura i ekologia. Dominuje tutaj drzewo, kamień oraz naturalna roślinność. Sala do ćwiczeń wyposażona jest w niezbędny sprzęt do praktyki: maty, klocki, paski, koce, wałki, koła….. Współpracuję z najlepszymi polskimi markami, takimi jak Plantule Pillows, YogaBazar, Utupluti, Moonholi, YogiTea, Zdrowy Sklep.. 

Odwiedź Nas, Doświadcz, Posmakuj. Zapraszam do naszego Jogowego Świata. Zapraszam do naszego Studia