O mnie

Izabela

„Każdego dnia tkamy gobelin naszego życia. Mamy dar wolnej woli. Możemy wybierać doświadczenia, które powodują poczucie chaosu lub takie, które tworzą harmonię”

Cześć, mam na imię Iza i jestem właścicielką słupskiej szkoły jogi JogaLove, pasjonatką stylu Vinyasa Joga, Oddechu i Medytacji. 

Przygodę z jogą rozpoczęłam w 2016 roku. Moja ulubiona praktyka to taka, którą czuje się w ciele, która jest wyzwaniem dla ciała, umysłu, która wzmacnia i uziemia. U mnie na zajęciach nie ma Nudy. Ciągle poszukuję nowych Ruchów, nowych Połączeń, aby zaangażować całe ciało do pracy. Po co? Aby móc cieszyć się swoim ciałem i w pełni korzystać z jego potencjału i mocy w każdym wieku 🙂

Na każdych moich zajęciach znajdziecie Oddech, który jest kluczowy w praktyce Jogi. Uczę pracy z Oddechem, pokazuję, jak zrozumieć Jego potencjał, aby stworzyć harmonijną Całość.

Aby odpocząć od nadmiaru Yang, zarówno w codziennej praktyce, jak i w życiu codziennym, prowadzę zajęcia, które przeniosą Was do swojego wnętrza, pozwalając zanurzyć się w głębokiej relaksacji, uspokoić rozbiegany umysł i wyciszyć myśli.

We wszystkim co robię jest dbałość o osobę, która zdecydowała się ze mną wejść na matę. Starannie układam sekwencje, każde zajęcia są inne, do tego cudowna muzyka, zapach naturalnych olejków eterycznych. Dbam o każdy szczegół, aby każdy czuł swobodę, komfort i bezpieczeństwo.

Zapraszam do wspólnej praktyki